ÜRÜNLERİMİZ

F8 BİLİŞİM; ORACLE VERİTABANI ÜZERİNDE ÇALIŞAN ERP UYGULAMALARI İLE ENTEGRE, ÜÇ FARKLI YAZILIM PAKETİ İLE İŞ HAYATINI KOLAYLAŞTIRMAYI HEDEFLİYOR:

oracle messaging tool,oracle reporting tool,oracle reporting server,oracle reports emailing,crystal reports on oracle,oracle ile crystal reports oracle replikasyon,db replication,db replikasyon,database replikasyon,oracle mirroring,oracle ikizleme,oracle aynalama,oracle stand by mobile erp,erp on the go,ofis dışında erp,smartphone erp,şirket dışında erp,android erp,ios erp

Mevcut SQL ve Crystal Reports olarak tasarlanmış olan raporlarınızı hızlı bir şekilde koşul ve/veya periyod bazlı çizelgeleyerek istenilen periyod ve olaylar karşısında otomatik email gönderen bir bildirim uygulamasıdır. Gönderilen emaillerde istenirse rapora ait PDF veya Excel dosyası olabileceği gibi, email gövdesine yerleştirilmiş sonuç tablosu da kullanılabilir. Şirketlerin otomatik bildirim ihtiyaçlarını şirket içi ya da dışı farketmeksizin giderir. Carilere mutabakat mektuplarını günü geldiğinde email atar veya faks çeker, ya da faturası oluşturulmamış siparişlerin listesini son gününde size excel olarak gönderebilir. Buna benzer bi çok bildiriim için sınırsız şekilde kullanım hakkı sağlar.

Oracle veritabanının canlı bir repikasyonunu ayrı bir server üzerinde sürekli hazır olarak tutan ve bir felaket anında zaman kaybetmeden çalışmaya devam etmeyi sağlayan bir çözümdür. Bir yedekleme yazılımı değildir - canlı olarak çalışan, ikiz bir veritabanını hazırda bekleten bir uygulamadır. Klasik yedekleme çözümleri ile sistemin ayağa kalkması için geçen süre ve ayağa kalkıldığında kaybedilmiş olan veriye tahammülü olmayan işletmeler için Orace Data Guard muadili fakat oldukça düşük maliyetli olarak sahip olunabilecek bir uygulamadır.

ERP uygulamanıza bir veri girmek ya da uygulama üzerinde bir kaydı kontrol etmek için PC kullanma zorunluluğu ortadan kaldırır. Akıllı telefon veya tabletlerden kendi tasarlamış olduğunuz ekranları kullanabileceğiniz bir platform sunar. Günlük satışların özetlendiği bir ekran da tasarlayabilirsiniz satınalma taleplerinin onaylanabileceği bir ekran da. Tamamen parametrik olarak geliştirilen arayüzü kullanarak istenilen fonksiyonalitelere sahip uygulamalar üretebilir ve ERP kullanıcılarını PC'lerden bağımsız olarak ofis dışında da sisteme dahil edebilirsiniz. Bütün bunlar için de uzman seviyesinde bir bilgiye sahip olmanız ya da sürekli danışmanlık almanız gerekmez.